Dlaczego my

Usługi świadczone przez profesjonalną agencję pracy Gastamo Opieka to najlepszy sposób na to, aby w sposób szybki uporać się z procesem rekrutacyjnym. Mowa tu zarówno o pracodawcach, jak i pracownikach. Korzystamy z nowoczesnych technologii internetowych i mobilnych, a także ze skutecznych  procedur wypracowanych w przeciągu wielu lat działania na rynku. Wszystko to sprawia, że wiemy doskonale, co zrobić, aby nasi Klienci byli zadowoleni.

Dla kogo pracujemy? Dla osób chcących znaleźć pracę w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, a także dla pracodawców poszukujących odpowiednich kandydatów. Obie strony mogą liczyć na pełne wsparcie i ochronę własnych interesów. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług i możliwość zaoszczędzenia sporej ilości czasu oraz środków pieniężnych.

Gastamo Opieka dla pracowników

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących atrakcyjnego zatrudnienia. Jest to okazja nie tylko do uzyskania satysfakcjonujących zarobków, ale też zdobycia ciekawego stanowiska, które daje okazję do pomocy osobom tego potrzebującym. Dodać należy możliwość poznania nowego kraju i nowych ludzi, jak również szansę na szlifowanie umiejętności językowych, które mogą przydać się w przyszłości.

Biorąc to pod uwagę, praca w Niemczech wydaje się niezwykle atrakcyjna. Jak ją zdobyć? Najlepiej z pomocą agencji Gastamo Opieka. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów cały proces poszukiwana zatrudnienia okaże się znacznie krótszy w porównaniu z działaniem na własną rękę. Dlaczego? Ponieważ nasza baza zawiera mnóstwo ciekawych ofert, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza agencja pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech to również gwarancja bezpiecznego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Robimy wszystko, aby nasi Klienci mogli spokojnie przygotowywać się do wyjazdu i rozpoczęcia pracy, bez obawy o kwestie prawne czy formalne.

Co ważne, nasza pomoc nie kończy się z momentem finalizacji rekrutacji. Przez cały czas zapewniamy opiekę nad pracownikami i służymy wszelką pomocą oraz fachową radą. Agencja opiekunek Gastamo Opieka okaże się więc najlepszym wyborem. Zarówno dla osób, które wcześniej miały już okazje wyjechać do Niemiec, jak i dla tych dopiero rozpoczynających swoją karierę.

Gastamo Opieka dla pracodawców

Swoją ofertę kierujemy również do pracodawców, którym zależy na zatrudnieniu odpowiednich pracowników z Polski. Jak wiadomo, rekrutacja zagraniczna często wiąże się ze sporym obciążeniem, także finansowym. Pomoc agencji pracy może więc okazać się nieoceniona.

Dysponujemy niezwykle szeroką, rozbudowaną bazą danych kandydatów, dlatego jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania stawiane przez pracodawcę. Bez względu na to, czy dotyczą one niezbędnego doświadczenia, konkretnych kompetencji, umiejętności językowych czy innych. Ogromną zaletą agencji Gastamo Opieka jest także sposób realizacji wszystkich zleceń. Zawsze podchodzimy do tego etapowo, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zaangażowania.

Agencja opiekunek – Niemcy

  1. Niezwykle ważne jest dla nas określenie wymagań stawianych przez pracodawcę. Jak już wspomnieliśmy, nasi Klienci mogą przedstawić profil idealnego kandydata. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech wymaga specjalnych kompetencji, dlatego zawsze staramy się je sprecyzować.
  1. Po wykonaniu wstępnej analizy, korzystamy z naszej bazy danych kandydatów. Gastamo Opieka działa na rynku od wielu lat. Sprawiło to, że obecnie jesteśmy w stanie znaleźć opiekuna i opiekunkę spełniającą wszystkie wspomniane wymagania. Dzięki temu selekcja potencjalnych pracowników przebiega bardzo sprawnie. Cały proces rekrutacyjny nie przedłuża się więc niepotrzebnie. Pracodawcy nie muszą czekać w nieskończoność na pierwszą listę kandydatów.
  1. Nasza agencja opiekunek dba o interes zgłaszających się Klientów, dlatego niezwykle istotnym dla nas etapem jest weryfikacja kandydatów. Sprawdzamy, czy na pewno nadają się do pracy w Niemczech na tym konkretnym stanowisku. Wszystko po to, aby ostateczna lista zawierała tylko najlepszych kandydatów. W razie potrzeby jest ona na bieżąco aktualizowana.
  1. Po wyborze pracownika przez pracodawcę, Gastamo Opieka pomaga w sfinalizowaniu współpracy. Nasza pomoc nie kończy się jednak w tym momencie. Przez cały czas gwarantujemy ochronę dla obu stron. Pracodawca może skorzystać z możliwości darmowej wymiany pracownika w przeciągu pierwszych 6 miesięcy, jeśli ten nie spełni oczekiwań.
Warto podkreślić, że naszym Klientom zapewniamy stały dostęp do dedykowanego konsultanta, który nie tylko przeprowadza przez cały proces rekrutacji, ale również jest gotowi odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania. Sprawia to, że poszukiwanie i zatrudnianie nowych pracowników przebiega w sposób niezwykle sprawny, szybki oraz bezpieczny.

Rekrutacja opiekunka/opiekun
osób starszych Niemcy

Zobacz jak przebiega proces rekrutacji na opiekuna osób starszych w Niemczech.

Agencja pracy dla opiekunek i opiekunów – postawna pomoc specjalistów

Wiemy doskonale, że rekrutacja bywa długa i męcząca, dlatego robimy wszystko, aby nasi Klienci przeszli przez nią najłagodniej jak tylko można. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to praca, która może zapewnić mnóstwo satysfakcji. Zwłaszcza gdy odbywa się na przejrzystych, korzystnych warunkach – bezpiecznych zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.

Pragniemy wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc Klientom w znalezieniu pracy bądź odpowiednich kandydatów. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za powodzenie procesu rekrutacyjnego, gwarantując tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa tego procesu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także do nawiązania współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie związanie z warunkami współpracy, jak również przebiegiem procesu rekrutacyjnego. Z tego tez powodu zapraszamy do kontaktu z nami. Gastamo Opieka to agencja tworzona przez ludzi z pasją, którzy chcą dzielić się nią z innymi.