Formularz aplikacyjny

Formularz aplikacyjny

Praca w Niemczech przy opiece osób starszych czeka na Ciebie! Dzięki naszym kontaktom i bogatej bazie ofert, będziesz w stanie znaleźć zatrudnienie na satysfakcjonujących Cię warunkach. Wystarczy, że wypełnisz dostępny formularz zgłoszeniowy.

Opieka seniorami w Niemczech – dlaczego warto?

Pracownicy z Polski bardzo często decydują się na wyjazd do zachodniego sąsiada. Mogą liczyć tam na wiele ciekawych stanowisk i korzystne warunki współpracy. Związane są one między innymi z atrakcyjnymi zarobkami, a także możliwością poznania nowych ludzi oraz kraju.

Do tego dochodzi realna pomoc innymi. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech związana jest z pracą na stałe, jak również zajęciem sezonowym, krótkoterminowym. Polscy pracownicy korzystają więc z wysokiej elastyczności zatrudnienia. Zdecydowanie ułatwia to planowanie kolejnych ruchów.

Jeśli mimo tych wszystkich zalet obawiasz się, że nie będziesz w stanie znaleźć dobrej pracy, zgłoś się do nas. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny, gwarantując przy tym stała opiekę oraz pomoc w każdej sprawie związanej z szukaniem pracy w innym kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony, a także do fachowej wiedzy konsultantów Gastamo Opieka. Jest to najlepszy sposób na to, aby znaleźć zatrudnienie w Niemczech.

Wypełnij formularz już teraz!

W jaki sposób możesz skorzystać z naszej bazy ofert? Jest to bardzo proste. Wystarczy wypełnić przygotowany formularz aplikacyjny, do którego dołączysz swoje CV. Jeśli go nie masz, możesz użyć naszego kreatora, dzięki któremu dokument stworzysz w krótkim czasie.

Żeby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, dołącz wszelkie dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje oraz uprawnienia. Do tego dojść mogą również referencje od poprzednich pracodawców. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego warto zrobić wszystko, aby własne zgłoszenie wyglądało jak najlepiej.

Proces rekrutacyjny z Gastamo Opieka

Czy wypełnienie formularza zgłoszeniowego wystarczy, by liczyć na dostęp do wielu ciekawych ofert? Tak! Kolejne kroki należą do nas. Dedykowany konsultant skontaktuje się z Tobą, by przeprowadzić niezbędną rozmowę rekrutacyjną. W jej trakcie potwierdzi on Twoje kwalifikacje, a także zapozna Cię z możliwościami zatrudnienia w Niemczech na wskazanym stanowisku. Jest to dobry moment na przedstawienie swoich wymagań oraz potrzeb.

Na podstawie zebranych informacji konsultant Gastamo Opieka przekaże Twoje zgłoszenie do jednego z naszych partnerów. W przeciągu kilku dni wróci do Ciebie z konkretną ofertą, z którą będziesz mógł się zapoznać i przyjąć, jeśli okaże się zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

To jednak nie koniec. Robimy wiele, aby nasi klienci byli w stanie odpowiednio przygotować się do wyjazdu, co pozwoli im w odpowiedni sposób rozpocząć pracę. Z tego właśnie powodu oferujemy fachowe doradztwo, w ramach którego dowiesz się wszystkiego, czego chcesz wiedzieć na temat pracy w Niemczech. Dzięki wiedzy naszych fachowców zyskasz pełen obraz tego, jak może wyglądać Twoje praca za granica i co zrobić, aby jak najlepiej się do niej przygotować. Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy również gotowi zorganizować specjalne szkolenia zawodowe oraz językowe, które dodatkowo zwiększą Twoje szanse.

Praca w Niemczech – zaufaj specjalistom

Poszukiwanie w pracy na własną rękę zawsze jest trudne. Zwłaszcza gdy mowa jest o innym kraju. Bez znajomości rynku, przepisów prawnych i wielu ważnych niuansów cały proces często się znacznie wydłuża. Kandydat jest natomiast narażony na liczne niebezpieczeństwa, które mają znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy nie zadba on o odpowiednią weryfikację przyszłego pracodawcy.

Usługi, które świadczy nasza agencja pracy dla opiekunek i opiekunów starszych w Niemczech, stanowią odpowiedź na tego typu problemy. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz naprawdę wiele.

  1. Dostęp do bogatej bazy ofert. Na rynku działamy od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy nawiązać współpracę z wieloma firmami, które chętnie korzystają z pracowników z Polskim. Sprawia to, że jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie wiele ciekawych ofert, spełniających Twoje wymagania oraz potrzeby.Nie musisz więc przeszukiwać internetu w nadziei, że znajdziesz coś, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Wszystkim zajmujemy się bowiem my. Twoim zadaniem jest jedynie przesłanie nam CV oraz dokumentów, które mogą zwiększyć Twoją atrakcyjną na rynku pracy. 
  1. Wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Z niczym nie zostaniesz sam. Konsultant przeprowadza z Tobą rozmowę rekrutacyjną, a następnie zajmuje się wyszukiwaniem atrakcyjnych ofert. Odpowie ona na wszystkie pojawiające się pytania, a także wyjaśni ewentualne wątpliwości. Co więcej, pomoże ci przygotować się do wyjazdu. 
  1. Szukanie pracy w pojedynkę może wiązać się z pewnym zagrożeniem dotyczącym współpracy z nieznanymi firmami. Współpraca z Gastamo Opieka uwolni Cię od tego typu niebezpieczeństw. Możesz więc skupić się na rozpoczęciu pracy.

 

Agencja opiekunek Niemcy – Gastamo Opieka

Wyjazd do pracy do innego kraju to okazja do tego, aby nie tylko zyskać lepsze zarobki, ale też poznać nowych ludzi oraz miejsca. Opieka nad osobami starszymi to również szansa na to, aby pomóc im w codziennym funkcjonowaniu.

Jeśli szukasz właśnie takiej pracy, ale nie wiesz, co zrobić, by ją uzyskać, zgłoś się do nas. Czekają na Ciebie doświadczeni, odpowiednio przygotowani fachowcy, którzy pomogą Ci w znalezieniu wymarzonej pracy. Skupimy się na Twoich wymaganiach i oczekiwaniach, a także podpowiemy, jak możesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Co najważniejsze, znajdziemy dla Ciebie pasujące Ci oferty i pomożemy w przygotowaniach do wyjazdu. Tak rozumiane wsparcie okażę się kluczowe dla dobrego przebiegu procesu rekrutacyjnego. Cieszymy się, że możemy skorzystać z naszej wiedzy oraz kontaktów, by pomóc Ci w znalezieniu pracy w Niemczech. Serdecznie zachęcamy do aplikowania przez formularz zgłoszeniowy. Czekamy na Twoje CV!